Upozornění pro pacientky:

  • Vážené klientky gynekologické ordinace, v souvislosti s vydáváním elektronických receptů se může stát, že budete na vydání receptu čekat. Doporučujeme vyžádat si vyhotovení receptu den předem telefonicky či e-mailem, recept bude připraven a zdravotní sestra Vám jej vydá.
  • Nové pacientky registrujeme omezeně.
     

Infekce Covid v těhotenství:

Virová infekce (COVID-19) v současné době postihuje těhotné ženy a později jejich děti naštěstí pouze raritně. Přesto rodiny očekávající potomka se o tuto epidemiologickou problematiku dnes hojně zajímají. Avšak v současné době je mnohdy nad rámec kapacity personálu zdravotnických zařízení věc se zájemci o informace řádně komunikovat a zejména uklidnit.

Proto byl včera pro laickou veřejnost otevřen na internetových stránkách www.porodnice.cz projekt s názvem: Těhotenství a COVID-19 https://www.porodnice.cz/clanky/tehotenstvi-a-covid-19-0

Tím se realizuje projekt distanční medicíny s on-line bezplatnou internetovou poradnou, kde odborníci ochotně a srozumitelně odpovídají na zaslané dotazy. Současně je vytvořena přehledná rubrika s odpověďmi na vůbec nejčastější otázky.